توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود فزونه Flow-Flow نسخه 4.8.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.8.3

تاریخ انتشار


March 27, 2021

توضیحات

برای ایجاد حضور آنلاین و افزایش تعامل مشتری، می توانید یک بخش یا دیوار شبکه اجتماعی به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. با فیدهای اجتماعی نگاه عمیق تری به برند شما دارند و به بازدیدکنندگان سایت شما نشان می دهند. افزونه وردپرس فید خوان شبکه های اجتماعی فلو فلو برای نمایش پست هایی است که شما در شبکه های اجتماعی گوناگون مانند اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب، توییتر، پینترست و …. منتشر کرده اید و حالا قصد دارید بازدیدکنندگان وب سایت شما از انتشار این پست ها مطلع گردند و در واقع نمایی از پست های منتشر شده شما در شبکه های اجتماعی را در وبسایت تان بشکلی بسیار زیبا و خلاق و در کنار هم مشاهده کنند.

Description

low-Flow — WordPress Facebook Instagram Twitter Feed Grid Gallery is a multipurpose social media wall plugin that allows displaying a mix of social media feeds (+ RSS and WordPress) in beautiful responsive galleries and widgets.

Embedding user-generated content (UGC) from multiple sources is a great way to add social proof to your WordPress website and increase your brand presence and boost your sales.

User behavior researches show that over 70% of users won’t buy from you if you don’t have reviews or social proof of any kind.

Smart caching with background server task allows to deliver content blazingly fast without slow page loading.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید