توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود قالب Fildisi نسخه 2.3.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.3.2

تاریخ انتشار


March 28, 2021

توضیحات

Fildisi یک قالب WP چند منظوره است که زندگی طراحی سایت شما را بسیار آسان می کند. وب سایت ها ، شرکت های بزرگ ، فریلنسرها ، آژانس ها ، عکاسان ، طراحان ، وبلاگ نویسان با اهداف عمومی یا خاص ، Fildisi قوانین را زیر پا می گذارد ، با خلاقیت شما سازگار می شود و شما را به ایجاد طرح های منحصر به فرد برای تحت تأثیر قرار دادن جهان الهام می دهد.

Description

Fildisi is a multi-purpose WP theme that will make the design life of your site much easier. Whether general or specific-purpose websites, corporations, freelancers, agencies, photographers, designers, bloggers, you name it, Fildisi breaks the rules, adjusts to your creativity, and inspires you to create unique layouts to impress the world.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید