توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود قالب چند منظوره Fennik نسخه 1.0.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.3

تاریخ انتشار


April 7, 2021

توضیحات

Fennik یک قالب وردپرس خلاقانه با قابلیت کشیدن و رها کردن است که با علاقه عاشقان پرشور وب ایجاد و طراحی شده است. ویژگی های کلیدی Fennik سازنده های فرانت اند هستند، بنابراین شما المنتور را به عنوان صفحه ساز و سفارشی ساز زنده را به عنوان گزینه های قالب در اختیار خواهید داشت و هر دو به طرز شگفت انگیزی کار می کنند. طراحی منحصر به فرد و گزینه های قدرتمند صدها عنصر خلاقانه را برای انتخاب ارائه می دهد.

Description

Fennik is a creative drag & drop theme created and designed with love for passionate web lovers. The key features of Fennik are the front-end builders, so you have the Elementor as page builder and live Customizer as the theme options, both of them are flawless and work in an amazing way. Unique design and powerful options offer hundred of creative elements to choose from.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 55,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید