توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود قالب Creta نسخه 5.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


5.3

تاریخ انتشار


April 21, 2021

توضیحات

قالب وردپرس Flowers / قالب وردپرس Flowers: Creta یک الگوی پاسخگو وردپرس / ووکامرس است که برای یک مهد کودک ، گل فروشی ها ، مغازه ها و مشاغل فروش گل ، گل های عجیب ، دسته گل و سایر محصولات مرتبط طراحی شده است. همراه با بهترین ویژگی های کلاس و همچنین مجموعه ای از برنامه های افزودنی قدرتمند که به صورت رایگان ارائه می شود. این یک قالب وردپرس وردپرس / WooCommerce با سرعت و بهینه سازی SEO است.

Description

Flowers WordPress Theme / Flowers WordPress Template: Creta is a responsive WordPress/WooCommerce template designed for a nursery, florists, shops, and businesses selling flowers, exotic flowers, bouquets and other related products. It is packed with the best-in-class features as well as a suite of powerful extension that is offered free. This is a speed and SEO-optimized Flower WordPress/WooCommerce template.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید