توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود قالب شرکتی Consultio نسخه 2.0.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.0.0

تاریخ انتشار


April 3, 2021

توضیحات
Consultio تم وردپرس مشاوره کامل امور مالی و تجارت است. Consultio بهترین گزینه برای وب سایت های شرکتی مانند مشاوره چند جانبه ، حسابدار، بیمه ، وام ، کمک مالیاتی ، شرکت سرمایه گذاری و غیره است. این یک موضوع تجاری است که برای حضور آنلاین شرکت های تجاری و شرکت های چندجانبه کاملاً کمک می کند.
Description

Consultio is the Perfect Consulting Finance & Business WordPress Theme. Consultio is best suited for corporate website like Consultioial Advisor, Accountant, Consulting Firms, insurance, loan, tax help, Investment firm etc. This is a business theme that is help full for online presence for Corporate Business and Consultioial Firms.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 49,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید