توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود رایگان قالب زیبای چند منظوره وردپرس Consulting

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


6.11

تاریخ انتشار


April 8, 2021

توضیحات

با استفاده از Consulting WP، می توانید به سرعت یک وب سایت مدرن برای هر سرویسی فراهم کنید. به راحتی محتوای موجود را ویرایش کنید و طراحی صفحه را با سازنده صفحه از طریق کشیدن و رها کردن (Elementor یا WP Bakery) تنظیم کنید.

Description

Using Consulting WP, you can quickly create a modern website for any service providing business with real content. Easily edit the existing content and compose the page layout with drag & drop page builder (Elementor or WP Bakery).

Based on in-depth research into the field of business, finance and consulting, we have developed this comprehensive consultant WordPress theme to deliver everything you’re looking for from a website.

Consulting WP is a premium corporate, finance, consulting and business WordPress theme, tailored to your needs and the expectations of your clients.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 42,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید