توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

قالب و افزونه لندینگ پیج وردپرس CartFlows - فروشگاه حرفه ای v1.6.10 (Pro)

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1-6-10

تاریخ انتشار


April 7, 2021

 

توضیحات

این قالب و افزونه فرآیند ایجاد فروشگاه و شرایط فروش را برای شما و خریدارانتان بسیار آسان کرده است . شما توسط آن میتوانید در کمتر از 20 دقیقه فروشگاهی متفاوت ایجاد نمایید تا در فرآیندی ساده محصولاتتان را به فروش بگذارید و مشتریانتان به راحتی بتوانند آن ها را خرید نمایند.

سفر خریداران شما نباید در قسمت پرداخت به اتمام برسد. با کارت فلوز شما میتوانید پیشنهادهای دیگری بعد از به آنها پرداخت بدهید که مناسب است برای:

  • فروش محصولاتی که یکبار پیشنهاد میشوند.
  • دادن پیشنهادهایی برای  محصولات مرتبط.
  • محصولات سلامتی که به مقدار زیاد به فروش میروند.

صاحبان فروشگاه های هوشمند پیشنهادهایی را بر روی صفحه پرداخت قرار میدهند تا از زمان به خوبی استفاده کنند. با کارت فلوز شما میتوانید پیشنهادهای ویژه ای را بر روی صفحه پرداخت خود اضافه کنید.

 

Description

Get More Leads, Increase Conversions, & Maximize Profits without having to buy more paid ads or generate more traffic…Turn your website into a selling machine using one-click sales funnels with frictionless checkout, order bumps, upsells / downsells, and more…

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 50,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی : , ,

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید