توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه BuddyPress Recent Profile Visitors v1.6.6

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.6.6

تاریخ انتشار


March 28, 2021

توضیحات

افزونه BuddyPress Recent Profile Visitors آخرین بازدیدکنندگان پروفایل کاربر و همچنین محبوب ترین کاربران در یک سایت BuddyPress را نشان می دهد.
اگر به دنبال: – اجازه دادن به کاربران برای دیدن افرادی که اخیراً از پروفایل آنها در شبکه اجتماعی BuddyPress بازدید کرده اند و / یا لیست محبوب ترین کاربران در سایت BuddyPress هستید از این افزونه استفاده نمایید.

Description

BuddyPress Recent Profile Visitors Plugin shows the most recent profile visitors on a user profile as well as the most popular users on a BuddyPress site.

If you are looking for:-

Allowing users to see who visited their profile recently on BuddyPress social network
And/or Listing the most popular users on your BuddyPress site
Then the BuddyPress Recent Profile visitors is the most suitable solution.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید