توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه BuddyPress Auto Activate Auto Login نسخه 1.5.5

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.5

تاریخ انتشار


April 5, 2021

توضیحات
افزونه BuddyPress Auto Activate Auto Login به سایت BuddyPress را برای کاربران جدید آسان می کند. این مورد نیاز به فعال سازی ایمیل برای حساب های جدید را از بین می برد و به طور خودکار حساب کاربری را فعال می کند و باعث می شود هنگام ثبت نام در سایت مستقر در BuddyPress ، به طور خودکار وارد سیستم شوند.
Description

The BuddyPress Auto Activate Auto Login plugin makes it easy for new users to join the BuddyPress site. It removes the email activation requirement for new accounts and automatically activates the user account and makes them automatically logged in when they register on a BuddyPress based site.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید