توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

افزونه رزرو و اجاره وردپرس BRW - Booking Rental Plugin WooCommerce نسخه 1.2.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.2.1

تاریخ انتشار


April 15, 2021

 

توضیحات

این افزونه به شما این امکان را می دهد تا به سایت وردپرسی خود یک سیستم رزو آنلاین بیفزایید.

Description

Booking & Rental WooCommerce Plugin – The rental system with multiple setting, flexible features, so it is a perfect fit with multiple rental systems. The rental plugin developed from the woocommerce plugin, so you can easily customize features and templates. The rental plugin easily set up for these systems like Car Rental, Hotel Booking, Tour Booking, Travel Booking, Boat Rental, Bicycle, Transportation Service, etc.

 

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید