توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود قالب وردپرس شرکتی Bigger نسخه 1.0.8

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.8

تاریخ انتشار


April 4, 2021

توضیحات

قالب Kroth یک قالب وردپرس شرکتی حرفه ای با ظاهری زیبا، منحصر به فرد، کاربرپسند برای راه اندازی وب سایت های وردپرس برای شرکت های بزرگ و کوچک است. این قالب دارای ویژگی هایی منحصر به فرد است که با استفاده از آن نه تنها در هزینه ی شما صرفه جویی خواهد شد بلکه تجربه ای متفاوت را از مدیریت یک قالب وردپرسی حرفه ای در اختیار خواهید داشت.

Description

Kroth is a Corporate Business / Consulting WordPress Theme. You can customize whatever you think to make your website much better from your great ideas. Kroth is not just a theme it’s a collection of surprising live business example elements.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 42,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید