توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Autopilot SEO for WooCommerce نسخه 1.5.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.1

تاریخ انتشار


March 28, 2021

توضیحات

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بخش مهمی از هر وب سایت  است. WooCommerce هیچ بهینه سازی SEO را شامل نمی شود! پلاگین Autopilot SEO این ویژگی ها را به WooCommerce اضافه می کند تا بتواند ارتباطات بهتری با Google ، Facebook ، Twitter ، Bing و سایر سازندگان ترافیک داشته باشد. ساده ترین تجربه SEO را کسب کنید و به راحتی به آن نقطه +1 برسید! ب

Description

Search engine optimization (SEO) is quite important part of any e-commerce website. WooCommerce does not have any SEO optimization included! Autopilot SEO plugin adds these features to WooCommerce so that it can communicate better with Google, Facebook, Twitter, Bing any many more traffic makers. Get the easiest SEO experience and get to that #1 spot easier! No skills required!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید