توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Asset CleanUp Page Speed Booster PRO نسخه 1.1.8.9

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.1.8.9

تاریخ انتشار


April 5, 2021

توضیحات

WP Asset CleanUp یکی از بهترین افزونه های موجود برای افزایش سرعت در وردپرس می باشد که می توانید با استفاده از آن با چند اقدام ساده سرعت وب سایت خود را به بالاترین حد ممکن آن برسانید. این افزونه که توسط Gabriel Livan توسعه داده شده .

Description

For maximum page speed results, use it together with a caching plugin

Don’t just cache pages, minify/combine CSS/JS files Strip the “fat” to get a lightning-fast website

Higher Page Speed Score, Fewer HTTP Requests, Faster Page Load, Increased SEO Ranking & More visitor retention with Increased Conversions.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید