توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Analytify WooCommerce Addon نسخه 4.0.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.0.0

تاریخ انتشار


March 13, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه Analytify Pro می باشد

WooCommerce Addon افزونه Analytics را به سطح بعدی می رساند. بنابراین فقط با فعال کردن یک افزودنی ، داده های کلاس جهانی مربوط به فروشگاه خود را دریافت می کنید. تعداد دفعاتی که محصول در صفحه اصلی ، محصولات مرتبط یا صفحات بایگانی . همچنین کلیک ها و مشخصات جزئیات آنها را ردیابی می کند. نشان می دهد نحوه استفاده از کوپن های شما و تبدیل آنها چیست. چند معامله با استفاده از کوپن ظاهر شد.

Description

Our WooCommerce Addon takes Analytics to the next level.

And it absolutely no-setup needed. So you get world-class data on your shop by just enabling an addon. Sweet! Tracks the number of times a product gets an impression on the homepage, related products or archive pages. It tracks clicks and their detail views as well. See how your coupons are being used and what are their conversions. How many transactions appeared by using Coupons.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید