توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Analytify Goals Addon نسخه 2.0.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.0.1

تاریخ انتشار


April 8, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه Analytify Pro می باشد

شما بازاریاب اینترنتی ، صاحب فروشگاه آنلاین یا فریلنسر هستید. همه از اهداف Google Analytics برای ردیابی تبدیل های خود استفاده می کنند. افزونه Analytify Goals Addon به شما کمک می کند تا تجزیه و تحلیل اهداف خود را در وردپرس شناسایی کنید.

Description

You are Internet Marketer, Online store owner or freelancer. Everyone uses Google Analytics Goals to track their Conversions.

Our goals add-on helps you to identify the Analytics of your goals within WordPress. heck, Yes. You can see all your Goals stats inside WordPress in once instance.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید