توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه سئو All In One SEO Pack Pro Version: 4.1.0.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.1.0.2

تاریخ انتشار


April 29, 2021

توضیحات

افزونه all in one seo pack یکی از افزونه های محبوب وردپرس که برای بهینه سازی سایت های وردپرسی طراحی شده است. افزونه سئو وردپرس از سال 2007 تاکنون بیش از 65 میلیون بار دانلود شده است. این افزونه همانطور که از اسمش پیداست همه ویژگی های اضافی مربوط به سئو سایت نظیر سئو مطالب وردپرس، ساخت نقشه سایت در وردپرس، افزودن داده‌های متا در وردپرس و… را در خود گنجانده است.

Description

All in One SEO is the best WordPress SEO plugin. Here are the features that make AIOSEO the most powerful and user-friendly WordPress SEO plugin in the market.

It has advanced support for Woocommerce, Categories, Tags and Custom Taxonomies.

It also comes with Video SEO Module which is a nice add-on for video websites.

Like the Yoast SEO plugin, it also comes with an XML sitemap generator, file editor, social media integration, etc.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید