توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود قالب Adventure Tours نسخه 4.1.5.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.1.5.1

تاریخ انتشار


April 3, 2021

توضیحات

Adventure Tours یک قالب وردپرس است که برای آژانس های مسافرتی و مجریان تور از هر لحاظ قابل استفاده است. انعطاف پذیری و امکانات زیادی را در راه اندازی تورها ارائه می دهد. می توانید هر تعداد ویژگی تور را که دوست دارید نشان دهید. دارای فرم جستجوی پیشرفته و سیستم رتبه بندی تور به شما امکان می دهد تورها را ارزیابی کنند.

Description

Adventure Tours is a WordPress theme developed for travel agencies and tour operators of any size. It offers a lot of flexibility and possibilities in setting up tours. You can indicate as many tour attributes as you like. These attributes can later be used for setting up a search form. The tour rating system allows your customers to rate the tours.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 49,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید