توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Admin Columns Pro 5.4.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


5.4.4

تاریخ انتشار


March 2, 2021

توضیحات

فزونه Admin Columns به شما امکان می دهد ستون هایی که می خواهید در صفحه پیشخوان وردپرس نمایش داده شود را مدیریت کرده و نظم و سازمان دهی اولیه را به پیشخوان برگردانید. همچنین این افزونه به توسعه دهندگان کمک می کند تا UI را برای سایت هایی که برای مشتریان شان می سازند، سفارشی سازی نمایند.

Description

Growing websites can become challenging to manage. Admin Columns helps you to overcome this challenge. Create insightful overviews to easily find, order, filter and update your content.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید