توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Admin Columns Pro Yoast SEO نسخه 1.0.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.3

تاریخ انتشار


February 26, 2021

توضیحات

با استفاده از Admin Columns می توانید تمام ستون هایی را که با Yoast SEO ارسال می شوند از صفحه تنظیمات Admin Columns به راحتی نمایش داده و آنها را پنهان کنید. همچنین می توانید Focus Keyword ، عنوان SEO و توضیحات SEO خود را مستقیماً از نمای کلی ویرایش کنید.

این افزونه مکمل افزونه Admin Columns Pro می باشد.

Description

With Admin Columns you can easily display (and hide) all columns that ship with Yoast SEO from your Admin Columns settings screen. You can also edit your Focus Keyword, SEO title and SEO Description directly from the overview.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید