توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود Admin Columns Pro WooCommerce Addon ورژن 3.5.9

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.5.9

تاریخ انتشار


March 3, 2021

توضیحات
با Admin Columns Pro می توانید تمام اطلاعات مربوط به محصول را در یک صفحه نمایش داشته باشید. به طور پیش فرض ، صفحه محصولات حاوی اطلاعات کمی در مورد محصولات شما است: این نام ، نام SKU ، سهام و قیمت را نشان می دهد. ستون های مدیر به شما امکان می دهند جدول لیست محصولات را با اضافه کردن ستون های معنی دار که هر قطعه از داده محصول را نشان می دهد ، کاملاً شخصی سازی کنید. یافتن محصولات حقوقی برای مدیریت فروشگاه شما کلیدی است. تقریباً می توانید داده های مربوط به هر محصول را فیلتر و مرتب کنید.
این افزونه مکمل افزونه Admin Columns Pro می باشد.
Description

With Admin Columns Pro you can have all the relevant product information on a single screen.

By default, the products page contains little information about your products: it shows the name, SKU, stock and price. Admin Columns allow you to fully customize the products list table by adding meaningful columns which will display ANY piece of product data.

Finding the rights products is key for managing your shop. You can now filter and sort products any almost any product data.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید