توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Admin Columns Pro PodsAddon نسخه 1.5.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.1

تاریخ انتشار


July 21, 2020

توضیحات
Pods یک چارچوب توسعه محتوا است که به شما امکان می دهد انواع پست ها و زمینه های سفارشی را ایجاد و مدیریت کنید. از افزونه وردپرس می توان برای ایجاد انواع جدید پست ها ، طبقه بندی ها ، انواع محتوا و صفحات تنظیمات استفاده کرد.
این افزونه مکمل افزونه Admin Columns Pro می باشد.
Description

Pods is a content development framework that lets you create and manage custom post types and fields. The WordPress plugin can be used to create new post types, taxonomies, content types, and settings pages.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید