توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Admin Columns BuddyPress Addon ورژن 1.5.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.1

تاریخ انتشار


April 20, 2021

توضیحات
ادغام BuddyPress به Admin Columns را شما محیا می کند تا کاربران خود را از صفحه نمایه کاربر مدیریت کنید. برای نمایش کاربران از تمام قسمتهای نمایه (Xprofile) پشتیبانی می کند و بیشتر آنها را می توان مستقیماً از صفحه نمایشی مرتب ، فیلتر و ویرایش کرد.
این افزونه مکمل افزونه Admin Columns Pro می باشد.
Description

The BuddyPress integration for Admin Columns helps you to manage your users from the user overview screen. It has support for all the profile fields (Xprofile) to display them and most of them can be sorted, filtered and edited directly from the overview screen.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید