توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Admin Columns Addon Ninja Forms نسخه 1.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.4

تاریخ انتشار


June 9, 2020

توضیحات

ادغام فرم های نینجا برای ستون ها را بهبود می بخشد. برای هر فیلد در فرم شما ، یک ستون در صفحه ارسال وجود دارد اما به همراه ستون های مدیر ، این ستون ها بسیار قدرتمندتر می شوند.

این افزونه مکمل افزونه Admin Columns Pro می باشد.

Description

The Ninja Forms integration for Admin Columns improves the columns Ninja Forms already adds to the submission overview page. For every field in your form, there is already a column available in the submission screen but together with Admin Columns, these columns become much more powerful.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید