توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Add Product Tabs for WooCommerce نسخه 1.4.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.4.1

تاریخ انتشار


March 28, 2021

توضیحات

مدیر زبانه های محصول WooCommerce. زبانه هایی با  از CSV ، تصویر ، ویدیو ، متن ، HTML یا کد کوتاه ایجاد کنید. برگه های توضیح کوتاه یا اطلاعات اضافی را تغییر نام دهید یا غیرفعال کنید

Description

Useful WooCommerce product tabs manager. Create tabs with a table from CSV, image, video, text, HTML or shortcode. Create tabs from product meta keys easily. Rename or disable short description or additional information tabs. Plus conditional tabs!

Add extra product tabs to WooCommerce product pages
Create tabs from CSV files that you can update easily
Tabs support image, video, text, HTML and shortcodes
Make extra tabs from product meta key value
Rename or hide Description tab on WooCommerce product pages

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید