توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه ACF Frontend (Premium) for elementor ورژن 2.9.7

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.9.7

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

افزونه مادر  Advanced Custom Fields (ACF) Pro

فرض کنید شما یک طراح سایت هستید و برای مشتر خود که هیچ آشنایی با وردپرس ندارد یک سسایت وردپرسی با استفاده از المنتور ساخته اید. حال مشتری برای وارد کردن اطلاعات در سایت وردپرسی مشکل دارد و اطلاعات لازم در این زمینه را ندارد .

ACF Frontend به شما کمک میکند تا قسمت های که نیاز به ویرایش را دارد به راحتی در بخش فوررنت سایت قابل ویرایش نمایید.

 

Description

ACF Frontend for Elementor is your perfect solution! When you build a website for a client, you want to deliver an easily manageable system. Updating website content should not hold your clients back.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 42,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید