توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

قالب Digeco، قالب وردپرس استارت آپ و دیجیتال مارکتینگ دیجکو

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.7.2

تاریخ انتشار


01/03/2021

 

توضیحات

قالب Digeco یک قالب وردپرس مارکتینگ و استارت آپ با طراحی حرفه ای و جذاب است. قالب وردپرس دیجکو قطعا پیشنهاد هر اهل فنی برای داشتن یک وب سایت جذاب، منحصربفرد و شگفت انگیز درحیطه تکنولوژی، استارت آپ، خدمات آنلاین، آژانس های دیجیتال مارکتینگ، لندینگ های معرفی محصول و… است. بدون شک قالب وردپرس دیجیتال مارکتینگ دیجکو تمام ویژگی هایی که برای ایجاد وب سایت کامل لازم دارید مجهز شده است و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید