توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

قالب وردپرس مجله ای و ویدیو وی لاگ Vlog نسخه 2.3.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.3.2

تاریخ انتشار


April 7, 2021

توضیحات

قالب Vlog یک تم وردپرس زیبا ست که با تمرکز قوی در زمینه ویدئوگرافی طراحی شده است. این قالب همچنین به طور کامل نیازهای وب سایت های مجله خبری با طرح های پیچیده را دارد و برای ارائه فیلم ها و مقالات هرگونه ای که تصور کنید آماده شده است.

Description

Vlog is a beautifully crafted WordPress video theme with a strong focus on videography. It also perfectly complements the needs of complex video magazine and video news websites with sophisticated layouts and dynamic ways to present your videos (YouTube, Vimeo plus many more…) and articles any way you can imagine.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 70,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید