توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

سیستم آموزش آنلاین جوملا OSCampus v1.4.5

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


v1.4.5

تاریخ انتشار


01/03/2021

 

توضیحات

افزونه OSCampus محصولی از joomlashack یک کامپوننت بسیار کاربردی برای راه اندازی سیستم آموزش آنلاین در جوملا می باشد. همانگونه که تجربه کرده اید جوملا افزونه های زیادی برای ایجاد یک سیستم آموزش آنلاین دارد. یکی از این سیستم ها کامپوننت OSCampus می باشد. هرچند که این افزونه از نظر امکانات رقیب خیلی قوی در برابر افزونه قدرتمند گورو GURU نیست اما افزونه ساده، جمع و جور و کاربردی می باشد و برای کسانی که قصد ایجاد یک سایت با ویدئو آموزشی و امکان گرفتن امتحان را دارند کاملا جوابگو است. از امکانات این ابزار می توان به امکان گرفتن امتحانات آنلاین، امکان نمایش فیلم های آموزشی، اضافه کردن فایل های کمک آموزشی به درس، پروفایل اختصاصی برای دانشجو و معلم و.. اشاره نمود.

OSCampus is the best way to build an online training site with Joomla.

OSCampus is incredibly robust and is already used by 1,000’s of people every week. OSCampus runs the video training on OSTraining, and its architecture is the basis for Joomlashack University and the official Joomla.org training site!

OSCampus allows you to publish online classes. You can use OSCampus to create classes with multiple lessons and quizzes. The lessons can consist of anything from videos or text, to presentations and PDFs. Your lessons can be YouTube or Vimeo Videos, Slideshare or Google presentations, simple text or complex code.

Do you want to test and rewards your users? When users finish your classes, you can let them take a quiz, and earn certificates when they pass.

If you want a Joomla LMS, then OSCampus is absolutely your best choice!

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید