توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود تمپلیت کیت Acco مخصوص راه اندازی وب سایت های رمز دیجیتال

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


*

تاریخ انتشار


*

 

توضیحات

تمپلیت کیت Acco یک پوسته تاریک که به زیبایی برای راه اندازی وب سایت رمز ارزهای دیجیتال میتواند استفاده شود آماده دانلود می باشد.

Acco is a modern Elementor Template Kit with dark style UI that perfect to create a pro-level WordPress based website for Bitcoin, Blockchain, Cryptocurrency, Crypto Landing Page, ICO Agency, Fintech Company, and all kinds of Financial Technology websites. This template has a beautiful vibrant gradient style with a 100% responsive layout, retina-ready, and very easy to customize because using Elementor so you don’t need a single line of coding!

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی : ,

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید