توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه WooCommerce Mix and Match Products ورژن 1.11.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.11.0

تاریخ انتشار


March 24, 2021

توضیحات

توسط این افزونه محصولات را به صورت پکیج ارائه نمایید. به عنوان مثال شما فروشنده کت و شلوار هستید و میتوانید با کتی به رنگ خاص کفش، پیراهن کروات و … را ست کرده و برای هرکدام جداگانه قیمت گذاری نمایید و کاربرانتان در صورت تمایل میتوانند . محصول شما را به صورت پکیج خریداری نمایند. شما می توانید حداکثر و حداقل تعداد مواردی را که مشتری می تواند به جعبه اضافه کند ، محدود کنید. می توانید لیست مواردی را که مشتری از آن محصولات را به جعبه اضافه می کند ، پیشنهاد دهید. این راه حل با محصولات ساده و تغییرات کاملاً خوب کار می کند.

WooCommerce Mix and Match Products 1.11.0
WooCommerce Mix and Match Products 1.11.0
Description

Selling cases of wine? A dozen doughnuts? Fruit baskets? Six-packs of T-shirts? Mix and Match are ideal for offering similar products in bulk containers. Perfect for encouraging customers to buy in bulk without forcing them to buy items that don’t interest them.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید