توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Jet Tabs 2.1.13

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.1.13

تاریخ انتشار


*

توضیحات

توسط این افزونه می توانید تیبل های بسیار حرفه ای در صفحات خود ایجاد نمایید.

Explore the new horizons of building content with the JetTabs plugin. This powerful addon for Elementor live page builder is cut for creating tabs, accordion blocks, and even image accordions with vertical and horizontal layouts. While using JetTabs you’ll be astonished how easy

Description

افزونه jet tabs یک افزونه بر پایه طراحی های جدولی، آکادئونی و تب بندی می باشد. برای توسعه و شخصی سازی حرفه ای تب ها و موارد مشابه شما حتما به این افزونه نیاز خواهید داشت. این افزونه به دلیل حجم کم و کارایی موثر یکی از افزودنی های محبوب صفحه ساز المنتور می باشد. همچنین این افزونه جز افزونه هایی است که ایران المنتور به شما پیشنهاد می کند که حتما از افزونه جت تب استفاده نمایید.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 50,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید