توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه عضویت حرفه ای وردپرس Pie Register Pro

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.6.10

تاریخ انتشار


05/03/2021

 

توضیحات

v.3.6.10 – Pie Register Pro – Custom Registration Form and User Login WordPress Plugin Free Download

Pie Register is an incredibly useful and easy to use plugin to convert your WordPress website into a premium membership site. Get it now and have better control over your content and user interactions by implementing some key features, such as member registration and login, email templates, payment integration (subscription fee) and invitation only registrations.

دانلود افزونه عضویت حرفه ای وردپرس Pie Register Pro که به شما اجازه میدهد انواع سناریو عضویت را در سایت وردپرسی خود پیاده سازی نمایید.

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید