توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه صورت حساب حرفه ای و ساخت میزبانی ابری WHMCS

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.3.5

تاریخ انتشار


*

 

توضیحات

بعد از دانلود و نصب افزونه Advanced Billing for WHMCS به راحتی میتوانید در WHMCS خود فاکتورهای حرفه ای بر اساس میزان مصرف منابع سرور برای کاربران خود تعریف نمایید. و یک سیستم هاستینگ ابری ایجاد کنید.

 

Advanced Billing For WHMCS will allow you to dynamically bill your clients for the actual usage of such server resources as disk space, bandwidth or CPU. The module will also automatically generate and deliver invoices to customers in a preferred manner. As a result, not only will your clients pay only for the resources they have consumed, you will charge them whenever and however you wish!

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی : ,

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید