توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه حرفه ای B2B ووکامرس B2BKing

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.3.0

تاریخ انتشار


March 17, 2021

 

توضیحات

افزونه فوق حرفه ای B2BKing ووکامرس جهت راه اندازی سیستم عمده فروشی.

Description

B2BKing is the complete solution for running a Wholesale, B2B, hybrid B2B+B2C, or Private Membership store with WooCommerce

B2BKing takes care of everything, from basic B2B aspects such as hiding prices for guest users, to complex features such as tiered pricing structures, tax exemptions, VAT handling, and multiple buyers on account. From an extended business registration and separate B2B/B2C registration forms, to custom billing fields, an invoice payment gateway and negotiated price offers, B2BKing does it all.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید