توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزودنی المنتور Card Elements Pro for Elementor 1.0.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.2

تاریخ انتشار


anuary 1, 2021

توضیحات

با استفاده از Card Elements Pro for Elementor 1.0.2 می توانید کارت های بسیار زیبا و متفاوت ایجاد نمایید . و به سادگی می توانید تمامی موارد مورد نیاز را در Card  خود به اشتراک بگذارید.

Description

Card Elements Pro is an elementor add-on to showcase your team profiles (our team), testimonials (your client’s reviews) and WordPress posts with multiple ways and unique card-style/design. This is a simple and flexible way to add new elements/widgets to Elementor Page Builder.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید