Shopping Cart

تلفن تماس : 02191300253

تمامی محصولات اورجینال می باشد و بدونه دستکاری در اختیارتان قرار میگیرد

امتیاز و پاداش اولتیمیت ووکامرس | Points and Rewards

قیمت محصول :

نسخه : 

تاریخ بروزرسانی : 

کوتاه درمورد محصول :

با توجه به تحریم های ایالات متحده و همچنین گران بودن افزونه ها به صورت دلاری در کمپانی زرین دیتا بر آن شدیم تا محصولات را به صورت اورجینال خریداری و با هزینه ای کم در اختیار وب مستران ایرانی قرار دهیم.

اصالت و امنیت کلیه محصولات از نظر دستکاری و سلامت توسط کمپانی زرین دیتا رایانه ضمانت میگردد.

کلیه محصولات اورجینال بوده و بدونه هیچ دستکاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزونه امتیاز و پاداش دهی اولتیکیت ووکامرس با ایجاد فرصتهای دریافت پاداش باعث افزایش جذب مشتری برای شما میشود. مشتریان می توانند با تبدیل امتیاز های خود به کوپن برای خرید خود تخفیف ایجاد کنند. آیا به دنبال سیستم خودکار امتیاز دهی به مشتریان می گردید؟ شما با استفاده از این افزونه امتیاز به مشتریان وفادارد خود خواهید داد که روش های دریافت امتیاز می تواند به دلایل ثبت نام، خرید محصول، نقد محصول و … باشد.مشتریان می توانند امتیازهای بدست آورده خود را با ایجاد تخفیف به عنوان پاداش دریافت کنند. این افزونه به آنها این امکان را می دهد که امتیازها توسط مشتری جمع شده و آنها را به کوپن تبدیل کنند

ویژگی های کلیدی پلاگین Points and Rewards
انقضا امتیاز در افزونه امتیاز و پاداش دهی اولتیمیت ووکامرس شما در این افزونه می توانید دوره تاریخ انقضا جهت مصرف امتیاز توسط مشتری را ایجاد کنید. همچنین می توانید استانه ضروری برای امتیاز و سپس تعیین زمان انقضا را برای آن مشخص کنید.

نوتیفیکیشن تاریخ انقضا
شما می توانید در افزونه تعداد روز باقی مانده از انقضا امتیاز را به وسیله ایمیل به اطلاع کاربران خود برسانید. شما می توانید متن و ایمیل را تعیین و تنظیم کنید.

پشتیبانی از محصولات متغییر
این افزونه قادر به تعیین امتیاز برای هر یک از محصولات متغییر به صورت جداگانه را دارا می باشد (محصولات متغییر ایجاد شده توسط ووکامرس)

خرید مستقیم محصول با امتیاز
در ورژن جدید مشتری می تواند با استفاده از امتیاز به صورت مستقیم محصولات خاص تعیین شده توسط فروشنده را خریداری نماید. و زمانی که امتیاز کافی برای خرید کل محصول با امتیاز را نداشته باشد مابه التفاوت امتیاز را می تواند با پرداخت هزینه انجام دهد.

اشتراک گذاری امتیاز
در این ویژگی کاربر می تواند به راحتی امتیاز خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارد.

اعطای امتیاز برای خرید محصول
در این ویژگی شما می توانید مشخص کنید در ازای خرید یک محصول، یا یک دسته بندی خاص چه مقدار امتیاز به خریدار اعطا گردد. همچنین این افزونه قابلیت را دارد تا بتوانید در قسمت تنظیمات تکی هر محصول امتیاز اختصاص یافته در ازای خرید آن را تعیین کنید.

بازگشت/کسر امتیاز
در قسمت برگشت و کسر اکتیاز به صورت دینامیکی با درخواست های خرید و برگشت خرید مطابقت داشته و افزوده شدن و کسر امتیاز به صورت خودکار انجام می گردد.

امتیاز ارجاع
شما می توانید امتیاز را ازای ارجاع یا دعوت دیگر کاربران به فروشگاه دریافت کنید. بعد از ثبت نام موفقیت آمیز توسط کاربر دعوت شده امتیاز به کاربر ارجاع شده اعطا خواهد شد. کمترین ارجاع مورد نیاز برای اعطای امتیاز ارجاع شما در تنظیمات افزونه می توانید تعیین کنید پس از ارجاع حداقل تعداد دلخواه توسط شما امتیاز ارجاع به کاربر داده شود.

امتیاز ثبت نام
شما می توانید مشخص کنید که پس از ثبت نام کاربر در فروشگاه شما چه تعداد امتیاز به او تعلق گیرد.

امتیاز دیدگاه
زمانی که مشتری بر روی پست ها یا محصولات شما دیدگاهی را ایجاد کند پس از تایید توسط ادمین امتیاز در ازای ثبت دیدگاه به کاربر اعطا می گردد.

ایجاد کوپن
کاربر می تواند با استفاده از نرخ تبدیل امتیاز به واحد پولی کوپن برای استفاده در خریدهای خود ایجاد کند.

کمترین امتیاز مورد نیاز برای ایجاد کوپن
ادمیت می تواند کمترین امتیاز مورد نیاز که در ازای آن کاربر می تواند امتیاز خود را به کوپن تبدیل کند را تعیین کند. زمانی که کاربر میزان امتیازش به مقدار تعیین شده رسیده باشد میتواند امتیاز خود را به کوپن تبدیل نماید.

تبدیل سفارشی
کرابر می تواند به صورت انتخابی فقط مقداری از امتیاز خود را به کوپن تبدیل کند.

استفاده تکی
ادمیت می تواند تعیین کند کوپن ایجاد شده توسط امتیاز قابلیت استفاده با دیگر کوپن ها در سبد خرید نداشته باشد و فقط به صورت تکی مصرف شود. طول کوپن ادمین می تواند میزان طول کوپن را در تنظیمات تعیین کنید. مقدار طول پیش فرض 5 می باشد.

انقضا کوپن
ادمین قابلیت تعیین مت زمان انقضا کوپن را که توسط مشتری ایجاد می شود را دارد.

استفاده کوپن
در این افزونه شما می توانید تعیین کنید که مشتری چه تعداد بار می تواند از یک کوپن استفاده نمایید.

جدول امتیاز
شما در این قسمت لیست تمامی کاربران که امتیاز دریافت کرده اند را خواهید دید، ادمین قابلیت ویرایش ، پاک و افزودن امتیاز به مشتریان را در قسمت دارد.

جدول امتیاز در قسمت پنل مشتری
مشتری در قسمت تب امتیاز در صفحه حساب کاربری من می توانند تمامی امتیاز های دریافتی خود را ببیند. و می تواند لیک ارجاع، و جدول مربوط به کوپن خود را دیده و در صورت نیاز کوپن خود را در این قسمت ایجاد نماید.

نوتیفیکیشن امتیاز
ادمین می تواند نوتیفیکیشن امتیاز که به صورت ایمیل برای کاربر ارسال می شود را فعال کنید تا بر اساس روش و مقدار افزایش یا کاهش امتیاز مشتری به او اطلاع لازم داده شود.

دریافت امتیاز در ازای هزینه واحد پولی
شما با استفاده از این افزونه می توانید این قابلیت را در سایت خود ایجاد نمایید که به ازای هزینه واحد پولی توسط مشتری در فروشگاه شما چه مقدار امتیاز به مشتری اعطا گردد.

اشتراک گذاری شبکه اجتماعی
کاربر می تواند لینک های ارجاع را بر روی شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، تویتر و لینکداین، ایمیل به اشتراک بگذارد.

وارد کردن راه های دریافت امتیاز
ادمین می تواند در قسمت تب امتیاز راه های دریافت امتیاز توسط مشتری را توضیح دهد تا مشتری به دریافت و خرید بیشتر از فروشگاه شما ترغیب شود.

ویژگی امتیاز خرید ارجاعی
زمانی که کاربری کاربر دیگر را به فروشگاه دعوت کرده باشد و کاربر دعوت شده از فروشگاه خرید داشته باشد می تواند امتیاز خرید ارجاعی را دریافت نماید.

ویژگی عضویت
در قسمت ادمین شما می تواند انواع سطح های عضویت را مانند ، طلایی، نقره ی و یا غیر ایجاد کنید. شما برای هر سطح می توانید امتیاز تعیین کنید (نیاز است این قمدار امتیاز هزینه شود). هر سطح داراه تعداد دسته بندی محصولات است که برای خرید آنهابه مشتری تخفیف دلخواه شما داده خواهد شد. زمانی که کاببر امتیاز های مورد نیاز برای رسیدن به سطح را داشته باشد می تواند در تب امتیاز سطح خود ار ارتقاع دهد و لیست محصولات دارای تخفیف را دیده و از تخفیف اعمال شده توسط فروشنده استفاده نماید.

انقضا عضویت
ادمین می تواند مدت زمان انقضا سطح های عضویت ایجاد شده توسط افزونه را تعیین کند که تا مدت مشخص شده مشتری می تواند از مزایای عضویت تعیین شده استفاده نماید. محدودیت های برای خری مستفیم با امتیاز در محدودیتی که توسط افزونه ایجاد میشود میتوان تعیین کرد که کدام محصولات رانتوان به صورت مستفیم باامتیاز خریداری شود.

ویجت
در افزونه ویجت نمایش دهنده امتیاز فعلی، سحط عضویت فعلب و تاریخ انقضا عضویت وجود دارد. ساگاری کامل افزونه به پوسته های Avada ، Flatsome ، Divi

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “امتیاز و پاداش اولتیمیت ووکامرس | Points and Rewards”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *